Oferta pracy nr 1118
DANE PRZEDSIĘBIORSTWA / INSTYTUCJI
  Hays Poland
Nazwa instytucji / przedsięiorstwa
  ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Adres
OPIS STANOWISKA:
 
  Programista .NET
 
  Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży inżynieryjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty .NET, która dołączy do zespołu w centrum nowoczesnych technologii w Warszawie.
 
  Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za udział w pełnych cyklach tworzenia oprogramowania zgodnie z architekturą i procesami biznesowymi firmy, opracowywanie i wdrażanie pomysłów dla nowych funkcjonalności, a także ścisłą współpracę z zespołami tworzącymi oprogramowanie na poziomie globalnym.
 
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
  Cały etat
WYMAGANIA:
  Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego w zakresie IT, doświadczenia w udziale w projektach tworzenia oprogramowania, a także rozwijania aplikacji typu PC Client-Server. Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doskonałą znajomość .NET (min. wersja 3.5) i C#, jak również OOA, OOD, UML oraz SQL Server & SQL Queries. Idealny Kandydat powinien posiadać dobrą znajomość języka angielskiego, otwartość zarówno na naukę nowych technologii jak i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.
TERMINY:
 
Czas trwania zatrudnienia
  dowolny
Termin
DODATKOWE INFORMACJE:
  Nasz Klient oferuje bogaty pakiet benefitów oraz ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej firmie i stymulującym środowisku pracy.
 
SPOSÓB APLIKACJI:
  Proszę o przesłanie CV na adres: karwowska@hays.pl
OSOBA UDZIELAJĄCA INFORMACJI
  Weronika Karwowska
Imie i nazwisko
  +48 601 646 270
Numer telefonu
  karwowska@hays.pl
Email