Oferta pracy nr 1115
DANE PRZEDSIĘBIORSTWA / INSTYTUCJI
  Hays Poland
Nazwa instytucji / przedsięiorstwa
  ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Adres
OPIS STANOWISKA:
  Programista Android
 
  Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Programisty Android w Warszawie lub Łodzi.
 
  Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji i części systemu operacyjnego Android oraz tworzenie i utrzymywanie produktów opartych na tym systemie. Będzie również pracowała nad przełomowymi rozwiązaniami wdrażanymi w najnowszych modelach urządzeń mobilnych.
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
  Cały etat
WYMAGANIA:
  Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w programowaniu w języku Java oraz programowaniu systemu Android. Do efektywnej pracy na tym stanowisku niezbędna jest znajomość języka angielskiego oraz wyższe wykształcenie techniczne. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego klientów oraz umiejętność programowania w języku C/C++.
TERMINY:
 
Czas trwania zatrudnienia
  dowolny
Termin
DODATKOWE INFORMACJE:
  Nasz Klient oferuje atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji, uczestnictwo w nowatorskich projektach oraz bogaty pakiet benefitów socjalnych, a także dostęp do szkoleń (w tym kursy językowe).
SPOSÓB APLIKACJI:
  Prosimy o przesyłanie CV na adres: stankiewicz@hays.pl
OSOBA UDZIELAJĄCA INFORMACJI
  Ewelina Stankiewicz
Imie i nazwisko
  +48 601 646 270
Numer telefonu
  stankiewicz@hays.pl
Email