Oferta pracy nr 1531
DANE PRZEDSIĘBIORSTWA / INSTYTUCJI
  InfiniteDATA
Nazwa instytucji / przedsięiorstwa
  Nowogrodzka, 50
Adres
OPIS STANOWISKA:
  Junior ETL Developer
   
  InfiniteDATA jest innowacyjną polską firmą realizującą projekty w obszarze BI i DWH z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i najlepszych praktyk IT. Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem prowadzą projekty rozwoju dużych hurtowni danych dla znanych marek w branżach: bankowej, telekomunikacyjnej i FMCG. Nasi klienci często stawiają nas przed wyzwaniami, na które odpowiadamy nieszablonowymi rozwiązaniami.
  Nasz autorski system dla przedsiębiorstw: ScheduleIN służy do zarządzania procesami w systemach IT, dając jeden wspólny punkt kontroli nad środowiskami zbudowanymi w oparciu o różne technologie. Z sukcesem wdrażamy ScheduleINa w największych firmach. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie skutecznie konkuruje z innymi tego typu narzędziami dostarczanymi przez globalne korporacje.
   
  Aktualnie szukamy Junior ETL Developera do strategicznych projektów rozwoju i transformacji dużych hurtowni danych. Projekty realizowane są w Warszawie w biurze InfiniteDATA (Śródmieście, blisko metra), lub w siedzibie klienta.
 
  Oferujemy długoterminową współpracę udział w ciekawych projektach rozwoju hurtowni danych dla znanych marek, możliwość nauki nowych technologii, stałe wsparcie jednego z naszych architektów, zajęcia z języka angielskiego i program szkoleń doskonalących umiejętności zarówno techniczne, jak i miękkie.
  Zapewniamy możliwość dynamicznego rozwoju, nabywania cennego doświadczenia i kontakt z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.
 
 
WYMIAR ZATRUDNIENIA:
  Cały etat
WYMAGANIA:
  Wymagania:
  · studenci II, III, IV, V roku na kierunku Informatyka lub pokrewnym
  · Chęć do nauki nowych technologii
  · znajomość jednej z wiodących technologii bazodanowych,
  · Podstawowa znajomość PL/SQL
  · umiejętność programowania w Bashu lub innym języku skryptowym dla Linuxa.
 
TERMINY:
 
Czas trwania zatrudnienia
  dowolny
Termin
DODATKOWE INFORMACJE:
  forma współpracy oraz wymiar etatu do uzgodnienia
SPOSÓB APLIKACJI:
  Zainteresowanych ofertą, serdecznie zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy: marta.dabrowska@infinitedata.com
OSOBA UDZIELAJĄCA INFORMACJI
  Marta Dąbrowska
Imie i nazwisko
  881692116
Numer telefonu
  marta.dabrowska@infinitedata.com
Email